O g ł o s z e n i a     d u s z p a s t e r s k i e

26 października 2014 roku - trzydziesta niedziela zwykła.

 • Przypominamy, że przyjmujemy intencje mszalne na przyszły rok i na wypominki roczne i jednorazowe. Za zmarłych modlimy się w każdą niedzielę przed mszą św. o godz. 12.00 oraz każdego 15 dnia miesiąca o godz. 18.00.
 • We wtorek, święto Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
 • 1 listopada, w sobotę, - uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte w naszym kościele o godz. 7.30, 9.00, 10.30, 18.00 i 19.30. Mszy św. o godz. 12.00 nie będzie ponieważ będzie odprawiana na cmentarzu Włochowskim o godz. 12.00, a na cmentarzu Solipce o godz. 12.30. Ponieważ 1 listopada przypada uroczystość, księża do chorych wyjdą w następną sobotę tj. 8 listopada. Prosimy o zgłaszanie nowych chorych, jeżeli tacy są na terenie parafii.
 • 2 listopada, w przyszłą niedzielę, – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Jest to pierwsza niedziela miesiąca, z tej racji po Mszy Św. o godz. 12.00, krótka adoracja Najświętszego Sakramentu i Akt zawierzenia naszej parafii Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Po mszy św. o godz. 18.00 odprawimy procesję po kościele z modlitwą za zmarłych.
 • Od 1 listopada do 8 listopada można zyskać codziennie odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych. Odpust ten wolno ofiarować tylko za zmarłych.
 • Również do 8 listopada codziennie po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 odmawiamy różaniec w intencji dusz polecanych w wypominkach.
 • Od 25 listopada planujemy rozpoczęcie wizyty duszpasterskiej. W związku z tym nowych mieszkańców, którzy pragną przyjąć w tym roku księdza z wizytą duszpasterską w nowo zasiedlanych blokach, prosimy o kontakt telefoniczny 22-662-23-23 lub zgłaszanie się osobiste w kancelarii. Zgłoszenia przyjmujemy do 5 stycznia 2015 roku. Dotyczy to również mieszkańców, którzy zmienili adres zamieszkana.
 • Zapraszamy do wzięcia udziału w śpiewie Akatystu ku czci Bogarodzicy. Próby w czwartki o godz. 19.15. Akatyst odśpiewany zostanie podczas nawiedzenia obrazu Matki Bożej 23 listopada o godz. 21.30.
 • Są udostępnione : - program rekolekcji przed nawiedzeniem Matki Bożej w Obrazie Jasnogórskim i kalendarz wydany na okoliczność 20 lat istnienia parafii. Kalendarz miał być rozprowadzany przez księży wizytujących naszych parafian. Ponieważ wizyta kończy się w marcu kalendarz byłby częściowo nie aktualny. W związku z tym prosimy o nabywanie na pamiątkę kalendarza i programu uroczystości nawiedzenia. Prosimy o zapoznanie się z programem i zaplanowanie swoich zajęć tak, żeby wszyscy mogli uczestniczyć w tym historycznym nawiedzeniu. Są również do nabycia obrazki po cenie hurtowej 2 zł. do udekorowania okien na czas rekolekcji i nawiedzenia. Prosimy członków grup istniejących na terenie parafii do włączenia się rozprowadzania powyższych materiałów. Za pomoc dziękujemy.
 • Program rekolekcji zamieszczony jest również na naszej stronie internetowej.
 • Uwaga Panowie! Zapraszamy mężczyzn, którym leży na sercu dobro kościoła, o zgłoszenie się do Ks. Proboszcza w środę 29 października na godz. 20.00 do kancelarii celem zorganizowania grupy porządkowej Totus Tuus działającej na terenie naszej parafii. Więcej informacji na spotkaniu. Zapraszamy.
Mapa Parafii Świętej RodzinyM s z e    ś w .

Dni powszednie: 8.00, 18.00
Niedziele i święta: 7.30, 9.00, 10.30 - rodzice z dziećmi, 12.00, 18.00, 19.30 - młodzież
Inne nabożeństwa...