Ewangelia

O g ł o s z e n i a    d u s z p a s t e r s k i e :
28 sierpnia 2016 roku - XXII niedziela zwykła.

  • W oparciu o przepisy kanonów 545 – 552 Kodeksu Prawa Kanonicznego Kazimierz Kardynał Nycz Metropolita Warszawski zwolnił ks. Marcina Ośko dniem 26 sierpnia z urzędu wikariusza w naszej parafii a powołał ks. Andrzeja Grochowskiego, który z tym dniem rozpoczął posługę w naszej parafii. Witamy ks. bardzo serdecznie i życzymy miłej współpracy i owocnej posługi w naszej parafii.
  • Jutro, wspomnienie męczeństwa Św. Jana Chrzciciela. W Bazylice archikatedralnej w Warszawie Uroczystość Męczeństwa Św. Jana Chrzciciela.
  • 1 września, przypada 77 rocznica wybuchu II wojny światowej. Będziemy się modlić, za poległych w latach 1939 – 1945, w obronie Ojczyzny. Jest to pierwszy czwartek miesiąca, będziemy się modlić o powołania kapłańskie i zakonne w naszej parafii.
  • W czwartek, 1 września o godz. 8.00, na rozpoczęcie Roku Szkolnego 2016/17, zostanie odprawiona msza św. dziękczynno-błagalna w intencji dzieci i młodzieży, Ich rodziców, Dyrektorów szkół, grona pedagogicznego i katechetów pracujących w szkołach znajdujących się na terenie naszej parafii. W tym dniu wspominamy Bł. Bronisławę, dziewicę.
  • W piątek, 2 września, pierwszy piątek miesiąca, spowiedź o godz. 7.30 rano i po południu od godz. 17.30. Po Mszy św. wieczornej Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i akt wynagrodzenia.
  • 3 września, pierwsza sobota miesiąca – wyjście księży do chorych. Jest to pierwsza sobota miesiąca. O godz. 8.00 będzie sprawowana Msza św. wotywna o Niepokalanym Sercu NMP.
  • W sobotę, 3 września przypada wspomnienie Św. Grzegorza Wielkiego, Papieża i Doktora Kościoła.
  • 4 września, przypada pierwsza niedziela miesiąca, z tej racji po Mszy Św. o godz. 12.00, odbędzie się Akt Zawierzenia naszej parafii Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.
  • W przyszłą niedzielę, na Mszy św. o godz. 10.30. zostaną poświęcone tornistry, teczki i plecaki. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież.
  • Pan organista rozpocznie w nowym roku szkolnym zajęcia w parafialnych grupach muzycznych. Zaprasza dzieci do liturgicznej scholi muzycznej, na spotkania, które odbywać się będą w środę po Mszy św. wieczornej w salce pod kościołem. Zaprasza również dorosłych i młodzież studiującą lub pracującą na spotkania i próby liturgicznego zespołu wokalnego i muzycznego. Spotkania odbywać się będą w czwartek, po Mszy św. wieczornej.
Mapa Parafii Świętej Rodziny

M s z e    ś w .

Dni powszednie: 8.00, 18.00
Niedziele i święta: 7.30, 9.00, 10.30 - rodzice z dziećmi, 12.00, 18.00, 19.30 - młodzież
Inne nabożeństwa...