O g ł o s z e n i a     d u s z p a s t e r s k i e

19 października 2014 roku - dwudziesta dziewiąta niedziela zwykła.

 • Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest jak w każdą trzecią niedzielę miesiąca na potrzeby naszego kościoła.
 • Dzisiaj, jak zwykle w 3 niedzielę miesiąca o godz. 15.00 odbędzie się spotkanie dzieci pierwszo-komunijnych i Ich rodziców, a Msza Św. w Ich intencji o godz. 16.00. Prosimy o przyjście dzieci i rodziców zamieszkujących na terenie naszej parafii. Prosimy o przyniesienie metryk chrztu dzieci.
 • Zgodnie z uchwałą Konferencji Episkopatu Polski, co roku prowadzone są badania niedzielnych praktyk religijnych (dominikantes i communicantes). W związku z tym dzisiaj na każdej Mszy św. w naszym kościele przeprowadzone będzie liczenie wiernych z podziałem na mężczyzn i kobiety oraz ilość rozdanych komunii świętych. Dlatego prosimy o wychodzenie z kościoła tak, żeby ministranci mogli dokładnie policzyć. Dziękujemy za zrozumienie i dostosowanie się do prośby.
 • Dzisiaj, rozpoczyna się Tydzień Misyjny pod hasłem „Z Ewangelią do narodów”.
 • Jutro, wspomnienie Św. Jana Kantego, kapłana
 • We wtorek, wspomnienie Bł. Jakuba Strzemię, Biskupa.
 • W środę, wspomnienie Św. Jana Pawła II - Papieża.
 • Przypominamy, że od 6 października przyjmujemy intencje na 2015 rok i wypominki roczne i jednorazowe. Za polecanych w wypominkach modlimy się w każdą niedzielę przed Mszą św. o godz. 12.00 i każdego 15 dnia miesiąca na Mszy św. o godzinie 18.00.
 • Od 25 listopada planujemy rozpoczęcie wizyty duszpasterskiej. W związku z tym nowych mieszkańców, którzy pragną przyjąć w tym roku księdza z wizytą duszpasterską w nowo zasiedlanych blokach, prosimy o kontakt telefoniczny 22-662-23-23 lub zgłaszanie się osobiste w kancelarii. Zgłoszenia przyjmujemy do 5 stycznia 2015 roku.
 • Zapraszamy do wzięcia udziału w śpiewie Akatystu ku czci Bogarodzicy. Próby w czwartki o godz. 19.15. Akatyst odśpiewany zostanie podczas nawiedzenia obrazu Matki Bożej 23 listopada o godz. 21.30.
 • Od dzisiaj są udostępnione : - program rekolekcji przed nawiedzeniem Matki Bożej w Obrazie Jasnogórskim i kalendarz wydany na okoliczność 20 lat istnienia parafii.
  Kalendarz miał być rozprowadzany przez księży wizytujących naszych parafian. Ponieważ wizyta kończy się w marcu kalendarz byłby częściowo nie aktualny. W związku z tym prosimy o nabywanie na pamiątkę kalendarza i programu uroczystości nawiedzenia.
  Prosimy o zapoznanie się z programem i zaplanowanie swoich zajęć tak, żeby wszyscy mogli uczestniczyć w tym historycznym nawiedzeniu. Są również do nabycia obrazki po cenie hurtowej 2 zł. do udekorowania okien na czas rekolekcji i nawiedzenia.
  Prosimy członków grup istniejących na terenie parafii do włączenia się rozprowadzania powyższych materiałów. Za pomoc dziękujemy.
Mapa Parafii Świętej RodzinyM s z e    ś w .

Dni powszednie: 8.00, 18.00
Niedziele i święta: 7.30, 9.00, 10.30 - rodzice z dziećmi, 12.00, 18.00, 19.30 - młodzież
Inne nabożeństwa...